Vánoce každý rok vždycky přidáváte nějaké nové oblečení pro sebe
Úvod >  Reklamační řád

Reklamační řád

Jaké jsou vaše zásady návratu?
Položky musí být vráceny do 14 dnů po doručení.
Projekt nesmí být opotřebováván a netrpělivý.
Kozmetika, klenoty duté plavky (zdravotní pečeť je odstraněna) se nemůže vrátit ze zdravotních a hygienických důvodů.
Nezapomeňte vyzkoušet boty uvnitř.
Projekty musí propojit všechny štítky melroseretreat.
Položka musí být vrácena na náklady zákazníka.
Musíte získat doklad o poštovném, pokud kralovskaskolicka zásobníku, pokud vaše objednávka je ztracena na silnici. V opačném případě to může způsobit, že nemůžeme zpracovat váš návrat.
Vyhrazujeme si právo vrátit zboží nám, pokud naše vrácená Politika zahraniční vrátila vaše práva.

Jak mohu vrátit položky?
Chceme, abyste byli s nákupem spokojeni. Pokud tak neučiníte, rychle a jednoduše vráťte následující kroky. Všechny nežádoucí položky můžete vrátit do 14 dnů po dodání. Vrácená položka musí být v původním stavu a nepoužita. Vezměte prosím na vědomí, že nemůžeme vrátit jakoukoli péči, protože propíchnuté šperky nebo plavky (např. Zdravotní pečeť byla odstraněna) zdraví a hygieny. Nezapomeňte vyzkoušet boty v interiéru.

Vyplňte svůj důvod (S) jako dodací list na oplátku.
Do e-mailu vložte dodací list, vyberte důvod vrácení a bezpečně zabalte, pokud je to možné, použijte originální obal. Všimněte si, že návratnost nákladů vznikla zákazníkovi. Nezapomeňte, že se vám podaří vyúčtování poštovních zásilek vrátit zpět na Vaši návratovou ztrátu na silnici.

Pokud máte smůlu dostat chybu / nesprávné položky, pošlete prosím e-mail našemu zákaznickému týmu, vaší objednávce, rádi vám pomůžeme.

Mohu změnit projekt?
V současné době neposkytujeme výměnu, naši zákazníci League. Chcete-li změnit projekt, doporučujeme Vám vrátit nechtěné položky k vrácení peněz a umístit novou objednávku.

Copyright @2020 www.kralovskaskolicka.cz.

sportovní obuví,Pánská a Dámské Móda